Sorento Kia Geniş Açı

Kia Sorento: Her Açıdan Üstün!

Kia Sorento, tasarımından performansına, verdiği konfordan detaylarında hissettirdiği güce kadar her şeyiyle; benzersiz.
İlk bakışta ya da ilk sürüşte fark etmez; Sorento üstünlüğünü herkese kabul ettirir.

  • Başlangıç fiyatı -
  • Garanti 5 yıl / 150.000km

  Kia Sorento Dış Tasarım

  Sorento Kia Dış Görünüm

  Her detayıyla güçlü!

  Baktığınız her açıdan Kia Sorento size güçlü duruşuyla güven verecek.
  Kia Sorento Beyaz ve Mavi

  Beklentilerinizin çok ötesinde.

  Yeni Sorento’nun ön ve arka farları hem sizin daha iyi görmenizi hem de tüm gözlerin sizde olması için tasarlanmıştır. Arka led farlarının dizaynı ile her koşulda fark edilirsiniz. Sağlam gövde duruşu ve karakteristik çizgiler ile tasarımda beklentilerinizin önüne geçin. Metal tampon detayları, dikey arka lambalar modern ve dinamik bir arka görüntü ile izlenen siz olun.
  Sorento Mavi Görünüm

  Hep zirvede.

  Zirveden bakabilmek sadece bir yükseklik meselesi değil bir tavırdır. Sorento’nun gücü hissettiren ihtişamlı tasarımı, geniş iç mekân kullanımı, kusursuz işçiliği ve konforu ile eksiksiz bir prestij sunar. O, her zaman zirvede olanların beklentilerini karşılamak için yaratıldı.

  Kia Sorento İç Tasarım

  Paylaşmaya değer konfor.

  Kia Sorento, ister beş kişilik isterseniz yedi kişilik oturma kapasitesiyle Kia konforunu en üst düzeyde sunmak için hazır.

  Kia Sorento Renk Seçenekleri

  360° VR

  ABP<br />İnci Siyah SWP<br />İnci Beyaz KLG<br />Metal Gri ABT<br />Platinyum Gri M4B<br />Mineral Mavi B4U<br />Gravity Mavi C5R<br />Runway Kırmızı BE2<br />Essence Kahverengi

  ABP
  İnci Siyah

  Kia Sorento Yan Görünüm
  • Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.