Periyodik Bakım

Aracınızı korumak için, düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanıza yardımcı olurlar. Yetkili Servisimizde, aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur. Yetkili Servisimizin üstün kaliteli bakım hizmetleri sayesinde garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur.

Düzenli Periyodik bakımın faydaları

İyi yakıt ekonomisi

Uzun araç ömrü

Sürüş keyfi

Emniyet

Güvenilirlik

Garanti kapsamındaki haklarınızın korunması

2. El değerinin korunması

Yasal düzenlemelere uygunluk

Küçük sorunların yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önlemek

Periyodik Bakım Kapsam ve Süreleri

Aracınızın performansını korumak ve yüksek tamir maliyetlerini önlemek için, kilometresine ya da yıllık dönemlerine göre (hangisi daha önce dolarsa) aracınızın bakımını yaptırmanız gerekir.

Kia marka aracınız için önerilen Servis bakım aralıklarını öğrenin. Kia Araç modelleri periyodik bakım aralıkları ve kapsamı dosyalarına aşağıdaki model linklerinden ulaşabilirsiniz.

Plazalarımızın'ın sunduğu 1000 km ücretsiz bakım hizmetiyle, hem aracınızı, hem de Plazamızı daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.