Oto Kuaför

Müşterilerine verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyen Gülal Otomotiv, araç yıkama, detaylı temizlik ve koruma hizmetlerini bundan böyle araç koruma sistemleri çatısı altında müşterilerine sunuyor.

Gülal otomotiv satış sonrası hizmetlerinden biri olan araç koruma sistemi ile müşterilerinin araçları ilk günkü gibi oluyor. Servisimize giren tüm araçların iç-dış ve motor temizlikleri uzman personel tarafından yapıldığı uygulamaya, satılan ikinci el araçları da dahil ediliyor ve ilk günkü gibi müşterilere sunuluyor.

Tüm uygulamaların özel eğitilmiş elemanlarca, özel aletler ve profesyonel yöntemlerle gerçekleştirildiği araç koruma sistemi, araçların ikinci el değerini koruyor. Markası ne olursa olsun, arac koruma sistemleri kapsamında aracınıza yapılan koruma ve bakım işlemleri 1 yıl garantilidir.

Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi:

Aracınızın dış yüzeyi zamanla güneş ışınları, asit yağmurları, kuş pisliği, reçine, yollardaki zift gibi dış etkenlerden, yanlış malzeme ve yöntemlerle yapılan araç yıkama işlemlerinden dolayı parlaklığını yitirir, boyanın üzerindeki koruyucu film tabakası ortadan kalkar ve yüzeysel çizikler oluşur. "Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi" aracınızın dış yüzeyini detaylı temizlik, çizik giderme ve boya parlatma işlemleri sayesinde tekrar ilk günkü haline getirir. Böylece aracınızın değeri her zaman korunmuş olur. Dilerseniz bu işlemi yeni aldığınız aracınıza hemen yaptırarak uzun süre yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı İç Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi:

Aracınızın iç yüzeyi zamanla toz, sigara dumanı, yiyecek kırıntıları ve içecek lekeleri gibi etkenlerle kirlenir, aracınızın içinde rahatsız edici bir koku ortaya çıkar ve bu durum sağlığınızı olumsuz etkiler. Detaylı İç Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi aracınızın kumaş, deri, halı, vinil tüm iç yüzeylerini detaylı hijyenik temizlik, koku giderme ve yüzey koruma işlemleri sayesinde tertemiz yapar ve leke oluşumunu önler. Aracınızın komple iç kabin bölümünün temizliğidir. Tüm kumaş ve deri koltuklar, tavan döşemesi, taban halısı, paspaslar, kapı döşemeleri ve fitilleri, ön torpido, kalorifer üfleyici ızgaraları, vinil ve plastik aksamların tamamı, bagaj ve stepne bölümü, özel kimyasallar ve endüstriyel tip temizlik cihazlarıyla temizlenip dezenfekte edilir. Deri koltuklara ayrıca deri besleyici kimyasallar uygulanır.

Motor Temizlik ve Koruma Sistemi:

Aracınızın motoru sürekli zor şartlar altında çalışarak; toz, pas, yağ, nem gibi etkenlerden dolayı kirlenir, performansı giderek düşer. Detaylı Motor Temizlik ve Koruma Sistemi özel kimyasalları sayesinde aracınızın motorunu bu etkenlerin yarattığı kir ve kalıntılardan arındırır ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Dilerseniz bu işlemi aracınızı yeni aldığınızda yaptırır ve onu her zaman hep yüksek verimle kullanabilirsiniz.

Özellikle ağır kış koşullarında toz ve kir gibi aşındırıcı maddelerin birikimi, motorunuzun birçok aksamını korozyon nedeniyle yıpranmasına neden olacağı gibi bu birikimler motor soğutma ve elektrik sistemlerinin performansına da etki edebilir.

Özel kimyasallar uygulanarak yapılacak bu temizlik ile motorunuz aşındırıcı birikimlerden arındırılır ve motorunuzun rahatlaması sağlanır. Temizlik sonrası uygulanacak koruyucu kimyasal etkisi de, motorun temizlendikten sonra maruz kalacağı dış etkenlere karşı koruma sağlar.

Cam Filmi Uygulaması:

Ömür boyu garantili Cam Filmi Uygulaması güneşin ultraviyole ışınlarını büyük oranda keserek sağlığınızı korur. Size rahat bir görüş imkânı sağlar.