Gizlilik Politikası

KIA Gizlilik Politikasi
Bu beyan Gül-Al Otomotiv A.Ş. nin gizlilik politikasını içerir. www.kiagulal.com.tr web sayfasını ziyaret ederek Gizlilik Politikasının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; aşağıda sayılanlarla sınırlı olmaksızın belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz. Gül-Al Otomotiv, Site’nin kullanımından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

1.

Bu Site’nin kullanımı esnasında edinilen kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Gül-Al Otomotiv olarak ilk önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, işbu gizlilik politikası ve sitede yer alan kullanım koşullarında belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

2.

Sitemizdeki kayıt formları, anket vb. durumlarda irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e- mail adresiniz, telefon numaralarınız, T.C. Kimlik Numaranız, vergi numaranız, ticaret sicil kaydı bilgileriniz ve posta adresiniz vs.) vermeniz talep edilebilmektedir. Ayrıca sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Gül-Al Otomotiv, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

3.

Gül-Al Otomotiv, kullanıcıların kimliğini doğrulama amaçlı olarak ek bilgiler talep edebilir.

4.

Gül-Al Otomotiv, güvenlik nedeniyle Kullanıcının site üzerindeki her türlü aktivitesini izleyebilir, kayda alabilir.

5.

Kişisel bilgiler, yasaların getirdiği zorunluluklara uyma amacıyla veya yetkili adli veya idari otoritenin yürüttüğü soruşturma veya araştırma açısından talep edilmesi durumunda veya kullanıcıların hak ve güvenliklerinin korunması amacıyla üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

6.

Gül-Al Otomotiv, kullanıcı profili ve pazar araştırmaları yapmak, satış ve site kullanım istatistikleri oluşturmak gibi amaçlar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm yasal amaçlar için, Kullanıcı'nın kimlik, adres, iletişim, IP ve site kullanım bilgilerini bir veri tabanında toplayabilir ve bu bilgileri herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabilir. Gül-Al Otomotiv, kullanıcıya ilişkin bilgileri sitede sunulan hizmetler ile ilgili gerek gördüğü üçüncü kişi/kurumlarla paylaşmaya yetkilidir.

7.

Kullanıcıların diğer kullanıcılara veya üçüncü kişilere kendilerinin açıkladıkları kişisel bilgilerinin kullanılması veya üçüncü kişilere açıklanması gibi hususlarda Gül-Al Otomotiv hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

8.

.Sitede hizmetlerin geliştirilmesi, tanıtım ve reklamların etkinliğinin analiz edilebilmesi gibi amaçlarla kullanıcının sabit diskinde çalışan cookieler (çerezler) kullanılmaktadır.

9.

Gül-Al Otomotiv, "Gizlilik Politikası"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu nedenle “Gizlilik Politikası” sayfası düzenli olarak takip edilmelidir.

10.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.