Kia Rio sedan

Önce seni etkiler, sonra herkesi

Teknoloji mi? Tasarım mı? Rio sahipleri, birini yaşamak için diğerinden vazgeçmek zorunda değil. Tasarımın, teknolojinin ayrılmaz bir parçası olduğunu düşünenler için KIA Rio Sedan

  • Başlangıç fiyatı 63,500
  • Karma Yakıt Tüketimi 5.5lt / 100km
  • Maksimum Güç (hp/rpm) 109 / 6,300
  • Garanti 5 Yıl

  Dış tasarım

  Kia Rio sedan dış görünüm

  Aileniz için mükemmel yol arkadaşı

  Etkileyici güvenlik ve kolay kullanım özellikleriyle Rio, sevdiklerinizle yaptığınız yolculukları ömür boyu unutulmayacak anılara dönüştürür.
  Yola uygunluğu ve daha büyük sedanlara özgü konforuyla, uzun süredir bekleyen o yolculuğa çıkmanız için başka bir bahaneye ihtiyacınız kalmaz.
  Kia Rio sedan önden görünüm

  Güç ve güvenliğin mükemmel ortaklığı

  Güç, verimlilik ve performans ile birlikte gelen düşük emisyon ve düşük yakıt tüketiminin yanı sıra en yüksek düzeyde güvenlik özellikleriyle Rio'yu sürün.
  Kia Rio sedan arka görünüm

  Asla uyumayan yetenek

  Gece çöktüğünde bir şehrin canlılığı devam eder. Rio ise şık ve sofistike profiliyle şehrin karmaşıklığını yararak ilerler.

  İç tasarım

  Kusursuz ve ergonomik tasarım

  Renk Seçenekleri

  360° VR

  Siyah Metalik

  Teknik Özellikler

  Her yaşam tarzı için yetenekli üçlü

  Her gün işe gidip gelen, hafta sonunu özgürce yaşayan veya moda trendleri belirlemeyi seven biri. Hangisi olursanız olun veya nereye giderseniz gidin, içinizdeki cevheri ortaya çıkaracak bir Rio mutlaka vardır. Konfor, ekonomi ve işlevselliğin mükemmel birleşimini ararken artık stilinizden ödün vermenize gerek yok.

  Güvenlik ve Emniyet

  ESP (Elektronik Denge Sistemi)

  Ani fren yapmanız ve direksiyonu kırmanız gerekmesi durumunda, ESP/ABS kontrolü kaybetmemeniz için her bir tekerleğe doğru miktarda fren basıncı uygular.
  • Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.
  COPY TO CLIPBOARD SELECT ALL © FreeFormatter.com - FREEFORMATTER is a d/b/a of 10174785 Canada Inc. - Copyright Notice - Privacy Statement - Terms of Use